Canción De Cuna Para Bebes

Canción De Cuna Para Bebes 1.2

Kołysanka Dla małych dzieci jest najlepszą aplikację Android ™ z różnych piękna kojące dźwięki senne dziecko.

Kołysanka Dla małych dzieci jest najlepszą aplikację Android ™ z różnych piękna kojące dźwięki senne dziecko.

Kołysanka Dla małych dzieci jest najlepszą aplikację Android ™ z różnych piękna kojące dźwięki senne dziecko. Dzieci uwielbiają, kiedy mamusie relaksujące kołysanki śpiewać pieśni. Pomaga dzieciom, aby zrelaksować się, bądź szczęśliwy i radosny i zasnąć dobrze. Tak więc, jeśli masz dzieci, a jeśli lubisz pokojowych najlepszych melodii, po prostu pobierz nasz kołysanki dla niemowląt aplikacja i przyjemność z najmłodszych słuchania muzyki dzwonki najspokojniejszym dzieckiem. Możesz cieszyć kołysanka świat dzięki tej bezpłatnej aplikacji kołysanki. Powiedzieć dobranoc do małe dziecko z najnowszym dzieckiem muzyki i śpiewać najpiękniejsze senny piosenkę. Dzieci lubią słuchać i pozytywkę i marzy o czymś miłym. Zagraj kołysanki klawiaturę, a znajdziecie niesamowite melodie kołysankę. Istnieje pozytywka kołysankę, a następnie niektóre z kołysanek są odtwarzane na najpopularniejszego instrumentu muzycznego, takich jak fortepian, gitara lub ksylofon. Są to bardzo dźwięki przyrody, idealne dla dzieci.

Wszyscy, a zwłaszcza niemowlęta i dzieci, miłość snu relaksującej muzyki. Więc, weź swoje dziecko w ramionach, włącz telefon i dać dziecku najlepszy muzykoterapii snu. Daj prawdziwą miłość do dziecka. Ta najnowsza aplikacja poduszki sen ma doskonałe kołysanki pudła z najbardziej łagodnych nowych dzwonków, najlepszych dźwięków i melodii. Relaksujące melodie są także idealne, jeśli chcesz, aby ochłodzić się trochę, lub jeśli chcesz, aby uspokoić dziecko, a jeśli chcesz, aby uśpić dziecko. Ty i dziecko byli szczęśliwi i zadowoleni z naszych melodii kołysanki. Muzyka Kołysanka dla dziecka jest specjalnie dla najmniejszych i najsłabszych istot. Z powodu tego wszystkiego, o dzieci muszą być idealne i uroczo, a my musimy dbać o dzieci, aby dobrze rosną i stają się dobrzy ludzie. Kołysanka dla dzieci dzwonki pomoże Ci w tym. Nie czekaj dłużej, weź to snu kołysanki teraz, obrót światła, włącz smartphone i śpiewać do aniołka najpopularniejszą piosenkę na dobranoc. Spróbuj grać muzykę dla niemowlęcia telefonu komórkowego lub tabletu przed snem i oglądać twoje dzieci powoli zasnąć. Kołysanka Dla małych dzieci jest nowa marzy aplikacja. Kołysanka aplikacja będzie was i wasze małe dzieci zrelaksować. Wieczorem, kiedy jest czas snu, włącz muzykę kołysanki, pocałować i powiedzieć Nostalgia anioła słodkie marzenia swojego dziecka.

Funkcje aplikacji:

- Ustawić jako dzwonek lub kontaktu dzwonek

- Ustawiony jako sms, powiadomienia

- Ustawić jako alarm

- Ustawić jako ulubione

Pobierz darmowe dzwonki aplikację i cieszyć fajne dzwonki, najlepsze dźwięki i najnowsze melodie. To jest najlepsza płyta rezonansowa z najbardziej popularnych dzwonków. Najnowsze melodie, świetne melodie i dużo zabawy, wszystkie z nich w tej niesamowitej aplikacji za darmo.

Każdy lubi słuchać muzyki, a każdy ma ulubione piosenki. Jesteśmy całkowicie pewni, że uwielbiam ten nowy app.These popularne dzwonki są dla wszystkich. Wybierz swoje ulubione darmowe dzwonki i cieszyć.

Aplikacja przeznaczona jest dla telefonów z systemem Android i tabletek android, i jest testowany na wielu urządzeń z systemem Android, aby zapewnić jak najbardziej komfortowe. Wszystkie dzwonki w tej aplikacji są w domenie publicznej lub licencji Creative Commons. Jeśli masz pytania lub sugestie, po prostu napisz do nas.

— Muzyka i radio —

Canción De Cuna Para Bebes

Download

Canción De Cuna Para Bebes 1.2